Keputusan Akhir Sabah Screen Fest 2015

PEMENANG FILEM PENDEK (SEKOLAH MENENGAH)
 
No. NAMA FILEM PRODUKSI & TERBITAN KEDUDUKAN
1. Violin  SM Lok Yuk Kota Kinabalu Johan
2. Who Am I? SMK Langkon, Kota Marudu Naib Johan
3. Celebration SMK Banggol Terengganu Tempat Ketiga

 

PEMENANG PELAKON WANITA TERBAIK (SEKOLAH MENENGAH)
                 WHO AM I? 

 

PEMENANG PELAKON LELAKI TERBAIK (SEKOLAH MENENGAH)
                 WHO AM I? 

 

PEMENANG SKRIP TERBAIK (SEKOLAH MENENGAH)
                 VIOLIN 

 

PEMENANG PENGARAH TERBAIK (SEKOLAH MENENGAH)
                  WHO AM I? 

 

PEMENANG ANIMASI TERBAIK (SEKOLAH MENENGAH)
 
No. NAMA FILEM PRODUKSI & TERBITAN KEDUDUKAN
1. Terima Kasih SMK Limbanak Johan
2. Si Pencuri  & Si Musang SMK Bahang, Penampang Naib Johan
3. Super Dad SMK Padang Berempah, Sipitang Tempat Ketiga

 

 

PEMENANG FILEM PENDEK (SEKOLAH RENDAH)
 
No. NAMA FILEM PRODUKSI & TERBITAN KEDUDUKAN
1. My Daddy SK St. Patrick Membakut Johan
2. Puasa Adam SK Tampulan, Telipok Naib Johan
3. Team Work  SK Taman Tawau Tempat Ketiga

 

PEMENANG PELAKON WANITA TERBAIK (SEKOLAH RENDAH)
                 MY DADDY

 

PEMENANG PELAKON LELAKI TERBAIK (SEKOLAH RENDAH)
                 HARI IBU

 

PEMENANG SKRIP TERBAIK (SEKOLAH RENDAH)
                 PUASA ADAM

 

PEMENANG PENGARAH TERBAIK (SEKOLAH RENDAH)
                 PUASA ADAM

 

PEMENANG ANIMASI (SEKOLAH RENDAH)
 
No. NAMA FILEM PRODUKSI & TERBITAN KEDUDUKAN
1. Poppy’s Adventurous Christmas SJK Sin Boon, Sindumin Johan
2. Tragedi Hari Raya SK Pekan Pitas II, Kota Marudu Naib Johan
3. Kawan SK Kawakaan,Keningau Tempat Ketiga

 

 

DOKUMENTARI (KATEGORY TERBUKA)
 
No. NAMA FILEM KEDUDUKAN
1. Tiada Pemenang Johan
2. Tiada Pemenang Naib Johan
3. I love Sino Kadazan Tempat Ketiga

 

filem pendek (KATEGORY TERBUKA)
 
No. NAMA FILEM KEDUDUKAN
1. Perayaan Johan
2. Selipar Buruk Selpar Baru Naib Johan
3. The  Gift Tempat Ketiga

 

PERKHIDMATAN AWAM (IKLAN) (KATEGORY TERBUKA)
 
No. NAMA FILEM KEDUDUKAN
1. Tiada pemenang Johan
2. Tiada pemenang Naib Johan
3. Tiada pemenang Tempat Ketiga

 

FILEM PENDEK (KATEGORY TERBUKA)
 
No. NAMA FILEM KEDUDUKAN
1. Tanah Adat Johan
2. Baby Naib Johan
3. Kesal Tempat Ketiga